Дякуєм за покупку!
Вибачте, Ви не оплатили замовлення - ми нічого не відправляли.
Замовлення будо скасоване, тому що Ви не відповідаєте на наші повідомлення і дзвінки...
Дякуєм!
Вкотре купую одяг в цієї фірми і дууууже задоволена. Якість товарів гарна, обслуговування чемне та ефективне - приємно мати справу з таким продавцем. Рекомендую! Купуватиму ще
Дуже дякуєм Вам за приємний відгук! Завжди намагаємся, щоб покупець залишився задоволеним) Будем чекати вас знову!
Дякуєм за покупку!
Дуже приємний продавець🤗Светр сподобався,гарний та м'якенький.Запакували в подарунковий пакетик.Дякую за гарний настрій❤
Дуже дякуєм Вам за відгук і за покупку! Хай светр носиться із задоволенням та нагадує Вам про наш магазин) А ми будем чекати Вас знову!
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм!
Дякуєм!