Дякуєм!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм!
Дякуєм!
Дякуєм!
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм за покупку!
Сукня завелика. Я ношу 50-52 XL, мене переконав продавець взяти XXL. Сукня потрібна була терміново. Зараз сама вшиваю.
Кароліна, вітаєм! Ми задавали багато питань, щоб підібрати якнайкраще розмір, тому що знаєм особливості цієї моделі і тут важлива та інформація, яку ми запитували. Ви самі сказали, що розмір у Вас коливається і настояли на розмірі XXL за нашими порадами, вибачте, ми не переконували - це видно в нашій переписці з Вами.
З приводу термінів ми з Вами не спілкувались, можна було обміняти на інший розмір.
Дякую! Покупкою дуже задоволені. Спортивний костюм підійшов, якість чудова. Посилку отримали навіть раніше).Окремо дякуємо за подаруночок))
Дякуєм Вам за покупку і детальни йвідгук! Сподіваємось, що Ви надалі скористаєтесь послугами нашого магазину!
все супер,все підійшло,дякую за подаруночок
Дякуєм Вам за покупку! Хай носиться із задоволенням!
Дуже якісна шапка, опис відповідає товару. Дякую продавцю!
Дуже дякуєм Вам за покупку і відгук! Повертайтесь до нас за обновками - будем Вам раді!