Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм Вам!
Дякуєм за покупку!
Дякую за додатковий подаруночок.
Дякуєм Вам за покупку і відгук)))
Анна, на сайті вказано, що товар в залишку, це означає, що залишилось 1-2 шт. Товар сезонний, який зараз користується дуже великим попитом, тим паче, на який знижена ціна, яерез те, що це залишки
Замовлення обробляються в порядку надходження. Вибачте, поки Ваше замовдення попало в обробку товару вже не було.
Ми Вам запропонували цей товар в іншому кольорі- на що Ви погодились.
Дякуєм Вам за покупку і за відгук!
Гарних Наступаючих свят Вам і Вашим близьким!
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!
Гарний комбінезон, актуальна подарункова упаковка, якраз дитині подарунок під ялинку на Новий рік!
Марина, дякуєм Вам за відгук і за покупку! Нехай кігурумі радує Вас і Вашу дитину своєю якістю та гарним видом!
Сподіваємось Ви повернетесь до нас за обновками))
З наступаючими Новорічними святами Вас та Ваших близьких!
Комплект дуже сподобався,все дуже гарно зроблено.Дівчатка запакували покупку у новорічну обкладинку,приємно здивували.
Дякуєм Вам за відгук і за покупку! Хай комплект носиться із задоволенням і нагадує Вам про наш магазин!
Дякую за гарне обслуговування. Замовила комплект, піжама і халат чоловікові на подарунок. Зв'язалися зі мною швидко, ввічливо і приємно відповіли на всі питання. Дуже сподобалося новорічне пакування. Чоловікові також сподобалося. Гарна якісь, піжама тепленька і приємна, халат з глибоким капюшоном це +. Рекомендую🌸
Інна, дуже дякуєм Вам за детальний відгук про товар і високу оцінку нашої роботи! Нехай комплект носиться із задоволенням - як окремо, так і разом, радує Вас і Вашого чоловіка і нагадує про наш магазин - ми будем чекати Вас за обновами)))
Дякуєм за покупку!