Все добре
Дякуєм!
Все супер, товар мені потрібен був на "вчора" продавець ввійшов в моє положення і зробив як мені здавалося неможливе. Дякую Вам велике.
Дякуєм Вам за покупку і відгук! Нехай вишиванка носиться із задоволенням і нагадує Вам про наш магазин! А ми будем чекати Вас знову)
Швидко, якісно та у чудовому стані відправлено товар. Вишиванка красива, гарної якості, гарне пошиття та упакування. Товар однозначно рекомендую! Магазин та продавця однозначно рекомендую! Ще не раз повернуся до цього магазину. Щиро дякую за вашу працю.
Дякуєм!
Довге очікування, а потім прийшли шорти з діркою... Загальна якість наче не погана, шорти зручні, але одразу з діркою, ну якось дивно
Микола, Ви оформлювали замовлення з Пром-оплатою, що дає Вам право відмовитись від отримання товару одразу. Крім того - Ви могли звернутись до нас з питанням обміну чи повернення. Ми б, звичайно, замінили товар, якщо Він бракований, хоча товари перевіряються перед відправкою, але все буває - ми ніколи не відмовляєм в обміні чи поверненні.
Чому Ви не звернулись одразу до нас, а написали, просто, відгук? Дивно!
Ви оформили замовлення в п'ятницю в кінці робочого дня, сб., нд. - вихідні. Замовлення в роботу було прийняте в понеділок, відправка у вівторок. Довге очікування через вихідні? В чому товар не відповідає опису - поясніть, будь ласка!
Дівчатка витримані до старих, обізнані, та ввічливі!