Вже не вперше замовляю у цьому магазині. Сподобалась якість матеріалу виготовлення, і самі речі якісні. Турботливе пакування і завжди подаруночок! Продавець дуже відповідальний і надійний. Дякую!
Тетяна, дуже дякуєм за детальний відгук і за покупку! Цінуємо, що Ви обираєте наш магазин і сподіваємось, що так буде і надалі)
Будем чекати Вас знову!
Продавець відповідальний і уважний: я замовила 1 річ, а потім додивилась ще одну і зробила друге замовлення, то продавець не відправив автоматично 2 посилки, а обидві речі зробив одним замовленням і однією посилкою, а це, зайве замовлення скасував. Дякую за вашу турботу!
Дуже дякуєм Вам за детальний відгук і за покупку! Нехай обновки носяться із задоволенням і нагадують про наш магазин! А ми будем чекати Вас знову!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Шляпа дуже гарна такий фасон ще не носила, але підійшла. На мій 58 розмір все добре.
Дякуєм Вам за покупку і відгук) Хай носиться із задоволенням і нагадує про наш магазин, в якому Ви можете знайти широкий асортимент одягу для Вас і всієї родини.
А ми будем чекати нові замовлення від Вас)
Дякуєм)
Дякуєм!