Дякуєм за покупку)
Вишиваночки дуже сподобались, дякую! Особливо чоловіча, яскрава вишивка! Окреме дякую за милі подаруночки!
Дякуєм Вам за відгук і за покупку! Завжди намагаємось зробити все можливе, щоб покупці залишились задоволені нашим сервісом і товарами))
Дякуєм!
Дякуєм!
Дякуєм Вам за покупку!
При оплаті товару вийшло маленьке непорозуміння. Продавець сама зв'язалися і все було вирішено. В наш час порядність високо цінується!!!
Наталя, дуже дякуєм Вам за відгук і за покупку! Ще раз вибачте за ситуацію, яка сталась! Ми завжди за чесність і справедливість - ми зацікавлені в тому, щоб покупці залишались задоволені і повертались до нас знову)
Будем чекати Вас)))
Дякуєм!
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм)