Дякую за гарне обслуговування, сукня дуже сподобалася і подаруночок намисто, яке підібране під сукню. Продавець і товар супер, рекомендую. Процвітання.
Дуже Вам дякуєм за приємні слова і за покупку! Нехай сукня носиться із задоволенням і нагадує Вам про наш магазин) А ми будем чекати Вас знову - у нас широкий асортимент одягу для всієї родини))
Дякую
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм!
Вишиванка дуже гарна,швидко приїхала, дякую.
Дякуєм Вам за покупкку! Хай носиться із задоволенням!
Замовляла сукню. Гарна комунікація, прекрасне співвідношення ціна-якість, окрема дяка за біжутерію у подарунок - дуже приємно.
Дякуєм Вам за покупку і відгук! Завжди намагаємся порадувати наших покупців невеличким коппліментом-сюрпризом)
Повертайтесь до нас за обновками - ми будем Вам раді))
Все сподобалось, чітко та зрозуміло розповіли про терміни відповіді та відправлення товару, рекомендую
Дякуєм Вам за відгук і за покупку! Носіть із задоволенням, а ми будем чекати Вас знову!
Дякуєм Вам! Будем чекати Вас))
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!