В мене дівчина не худенька, полотна,носимо розмір на зріст 146 носить розмір 152 ,замовила з запасом на зріст 158 ідеально і на зараз і на наступний рік! Дуже задоволені і дитина і ми ! В подарунок нам надіслали намисто! Дякуємо продавцю!!!
Дякуєм Вам за покупку, за відгук і фото)) Хай носиться із задоволенням і нагадує Вам про наш магазин)
Повертайтесь до нас - будем Вам раді!
Дякуєм!
Подаруночок до 8 березня приємно здивував! Дякую!
Дякуєм Вам за покупку! Завжди намагаємся порадувати наших покупців, особливо до свят))
Будем чекати Вас знову!
Замовляла 2 ночні сорочки. Якість товару мені сподобалась, приємні подаруночки до 8 березня. Швидко зв'язалися, в наявності було декілька кольорів, які мені запропонували на вибір. Покупкою задоволена. Дякую!
Дуже дякуєм Вам за детальний відгук і за покупку))
Будем чекати Вас за обновками в нашому магазині)
Дякуєм Вам, Наталя! За відгук і за покупку! Сподіваємось, Ви повернетесь до на за обновками))
На сайті вказано, що товар в залишку, потрібно уточнювати наявність. Замовлення обробляються в порядку надходження, нажаль, останню одиницю цієї моделі в потрібному кольорі замовили раніше за Вас на декілька годин, але обидва замовлення були оформлені в неробочий час магазину.
Вибачте ще раз за цю ситуацію. Сподіваємось, зможем знагодитись Вам наступного разу!
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм Вам!
Дякуєм за покупку!
Дякую,гарна якість,та обслуговування ,товаром задоволена!
Дуже дякуєм Вам за покупку і відгук!