Очень довольна покупкой в магазине!Все четко! Быстро связались, четко отправили,запаковали вообще в новогоднем пакетике красивом и подарочек даже положили! Размер подошел! Одежда как на фото.Качество отличное!Сама себе сохраню этот магазин на будущее и всем советую!
Дякуєм Вам за покупку, за відгук і за надію, що Ви повернетесь до нас знову))
Хай піжамка носиться із задоволенням! А ми сподіваємось, що Ви станете нашим постійним покупцем)
З наступаючими новорічними святами Вас та Ваших близьких!
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм! за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дуже гарно по новорічному упаковано❤️ Одразу можна класти під ялинку
Дякуєм Вам за покупку і відгук! Завжди намагаємось порадувати наших покупців)) І чекаєм на повернення до нас!
З наступаючими Новорічними святами Вас і Ваших близьких!
Замовляла бабусі,шукали дуже довго і наткнулись на цей товар. Відповіли швидко,товар доволі швидко прийшов,про відправку попередили що можливе відправлення в пару днів і це нас влаштувало. Впринципі якість теж доволі не погана і ціна актуальна)
Дуже дякуєм Вам за відгук і за покупку! Будем чекати Вас знову!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм!
Дякуєм Вам за покупку!