Товар в залишках - це вказано на сайті. Модель залишалась в одному екземплярі (по акційній ціні), перед Вашим замовленням було прийнято замовлення саме на цю модель і статус наявності ще не встиг оновитись. Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію. Нажаль, таке буває! Сподіваємось, Ви ще повернетесь до нас за обновками))
Супер
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Дякуэм за покупку!
Ужасно!!!8 числа оплатила!!! А они до 11 ноября не отправили!!! Ещё и врут!!! Совести нет!!!
Вибачте, Вам взагалі нічого не відправляли! Ви зробили замовлення 11.11, відгук написали 12.11 - це субота та неділя - в ці дні в магазині вихідні.
Гроші, які Ви оплатили за попереднє замовлення (08.11 - на яке Ви вже написали неправдивий відгук)) - були Вам повернути за Вашою вимогою! Ви самі вимусили скасувати замовлення, тепер влаштували нам терор!
!!!Після того, як замовлення було Вами оплаченер, Ви двічі змінювали розмір в замовленні. Навіть після того, як товар виїхав зі складу. І остаточно визначились з потрібним розміром вже після закінчення робочого дня. Тому відправка була відстрочена. Але в обіцяні Вам строки ми вкладались! Вам не підійшло... В чому наша провина? Жаль, що ми не можем прикріпити переписку...
Припиніть, будь ласка, створювати фейкові замовлення і писати відгуки!
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм за покупку!