Як завжди все чудово!
Дякуєм, що залишаєтесь нашим постійним покупцем) Завжди Вам раді!
Дякуєм за покупку!
через 5 днів після оплати повідомили про відсутність товару
Аліна, ми перед Вами вибачились і пояснили причину, яка, нажаль, може статись в наш час з будь-ким - товар було пошкоджено на складі через пожежу від прильоту поруч. Ще раз дякуєм за розуміння!
Дякуєм за покупку!
Все дуже добре !
Дякуєм Вам за покупку і відгук! Будем чекати Вас знову)
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм!
чудово
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!
Ціна відповідає якості
Дякуєм Вам за покупку і відгук!