Замовлення прийшло запаковано в подарункові пакети, це дуже підняло настрій і нагадало, що приємності в дрібницях 🤗 гарна якість виробів , все як зазначено в описі
Дякуєм Вам за відгук і за покупку) Завжди намагаємся порадувати наших покупців невеличкими компліментами)
Сподіваємось - Ви повернетесь до нас за обновками))
Все дуже добре. Дякую за маленькі подаруночки ! :)
Дякуєм Вамза покупку і відгук! Будем чекати Вас знову!
Вдруге замовляю одяг в магазині. Дуже приємно спілкуватися з продавцем, який зацікавлений у співпраці. Можна уточнити і параметри, і колір, і наявність. Святкове пакування приємно вразило. Дякую вам усім! Успішних продажів! Тихих свят! Бережіть себе.
Наталія, дякуєм Вам за покупку і відгук! Нам завжди радісно, коли покупець залишається задоволеним - є надія, що повернеться до нас знову за обновками.
Дуже дякуєм за приємні слова на нашу адресу! Будем чекати Вас знову!
Також вітаєм зі святами Вас та Ваших близьких!
Мені все сподобалось і товар гарної якості,швидко все відправили
Олеся, дякуєм за покупку і відгук! Повертайтесь до нас за обновками)
Дякуєм за покупку!
Дякуєм за покупку!
Швидко зв'язались, товару в обраному кольорі не було, але надали консультацію і порекомендували декілька аналогів. Гарно упакували для подарунка
Дякуєм Вам за покупку і відгук! Будем раді вам знову в нашому магазині)
Дякуєм Вам за покупку!
Дякуєм!
Дякуєм за покупку!